motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 8. 9. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Nikon | vloženo: 19.2.2021, 10:30 | odkaz

Nikon D750 - Nová závěrka/pogumování

Prodám Nikon D750. Závěrka nová, pogumování nové, nepoužité. Byl také seřízený a vyčíštění snímač. Foták byl plně funkční už před seřízením, jenom jsem jej chtěl dostat do lepšího stavu hlavně co se týče pogumování, závěrka před výměnou měla něco přes 180 000.

Vše bylo dělané v autorizovaném servise v praze, zároveň byla zkontrolována výstupní kvalitu foťáku. Sice je už bez záruky ale na závěrku záruka je přímo ze servisu 6 měsíců.

Foťák je plně funkční, na některých tlačítkách má akorát menší známky použití. Prodávám včetně originálního popruhu, krabice, kabelu a neoriginálního dálkového IR ovladače.

Preferuji osobní vyzkoušení a převzetí v Ostravě.

Cena: 21999,-

Preferovaná lokalita: Moravskoslezský kraj

Link: klikněte zde pro více informací

Nikon D750 - Nová závěrka/pogumování 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace