motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 19. 2. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Objektivy - pevné | Nikon | vloženo: 24.2.2021, 10:07 | odkaz

Sigma TC 1.4x pro Nikon

Prodám telekonvertor Sigma Apo Tele Converter 1.4x - plně funkční, s krytkami, optika bez vady, podporuje HSM/AF-S a i VR. Léta provozovaný se Sigmou 150/2.8 macro, jako malý lehký teleobjektiv se schopností makrosnímků. Také jsem jej dřív používal se Sigmou 70-200/2.8 HSM macro a Sigmou 100-300/4 - se všemi těmito objektivy je bez problémů kompatibilní a narozdíl od TC2.0 nemá vliv na rychlost ostření a jen nepatrný vliv na kresbu. U toho makro objektivu 150/2.8 tedy nutno s TC přepnout limiter na těle objektvu na normální ostření, tj. v rozsahu cca 38cm až nekonečno, tam kde si objektiv uchovová reálně světelnost 2.8. V makro rozsahu autofokus funguje jen u lepších těl s ostřením a měřením do F8. Manuálně se s ním dá ostřit samozřejmě v celém rozsahu.
Kompatibilní také z řadou jiných objektivů mimo Sigmu. Dokonce k mému překvapení i s moderním Nikon 300/4 PF, kde zachovává nejen ostření ale také stabilizaci. Jen je tedy na tomto objektivu pomalejší než originál Nikon TC.

V Praze osobně. Poštou kamkoliv v ČR při platbě předem na účet.
Fotografie či doplňující informace emailem.

Cena: 3000,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Sigma TC 1.4x pro Nikon 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace