motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 30. 4. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Objektivy - pevné | Canon | vloženo: 6.5.2021, 13:24 | odkaz

Canon EF 300/2,8 L USM (I verze) + Canon 2x Ext I + Canon 1,4 Ext III + batoh

Po dlouhém rozhodování nabízím k prodeji svůj skvělý profesionální objektiv Canon EF 300/2,8 L. Jedná se o špičkové, absolutně ostré a rychlé sklo, které využijí zejména nadšenci pro focení zvířat nebo sportu (a to já bohužel nejsem). Rád bych ho využil, ale na focení zvířat prostě není čas. A pak také jsem zahájil přechod na objektivy s RF bajonetem.
Co v případě koupě dostanete? Jednak objektiv, který je ve výborném stavu, parádně ostří, bez plísní a škrábanců na optice. Co se týče těla objektivu, tak tam jsou drobné známky újmy na kráse, ale kdo měl někdy něco podobně dlouhého, tak ví, že to je prostě normální. A protože focení je moje vášeň a podobné sklo si člověk opravdu nekupuje často, tak jsem na něj pořídil neoprenový obleček od Lens-protect. Dále pak v ceně nabízím Extendery 2x (verze I) a 1,4x (verze III) se kterými se dá z 300 mm udělat 600/5,6 respektive 420/4. S oběma objektiv spolupracuje správně jak má a i po nasazení extenderů zobrazuje foťák správně clonové číslo. Objektiv je vybaven Drop-in UV filtrem. A všechno tohle dostanete zabalené v batohu Tamrac, který je vytvořený právě pro tyto velké teleobjektivy.
Nejsem prvním majitelem, sám jsem objektiv měl asi dva roky.
Kdo mne zná, tak ví, že se k technice chovám opravdu opatrně a s láskou, takže pokud budete mít zájem, tak určitě budu chtít předat osobně po ozkoušení z Vaší strany. Na místě kde si objektiv vyzkoušíte a případně koupíte se můžeme domluvit. Obecně 100 km okolo Plzně dojedu, dále je to po domluvě.
Rozhodně nikam nebudu posílat!

Rozhodl jsem se umožnit prodej samostatně:
Canon EF 300/2.8L plus batoh - 46 000,- Kč
Canon Ext 1,4x III - 7 000,- Kč
Canon Ext 2x - 2 500,-Kč

Cena: 54000,-

Preferovaná lokalita: Plzeňský kraj

Link: klikněte zde pro více informací

Canon EF 300/2,8 L USM (I verze) + Canon 2x Ext I + Canon 1,4 Ext III + batoh 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace