motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 10. 3. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Vybavení ateliéru |  ostatní | vloženo: 8.4.2021, 07:26 | odkaz

Helios LED studiové světlo 100 Watt

Světla LED s výkonem 100 Watt, což je asi přepočteno na normální světelný výkon žárovkového osvětlení 1000 W. Nicméně, tato světla produkují mnohem méně odpadního tepla, mají podstatně delší životnost kolem 50.000 hodin. Helios světlo je vybveno standardním bajonetovým připojením Helios (kompatibilní Bowens) pro příslušenství regulující a upravující tok světla. S držákem deštníků a naklápěcí hlavou. Intenzita osvětlení je nastavitelná v 5 krocích. Vhodné do barevnou teplotou 5200 K pro video a foto.rnrnVe výborném stavu, málo používané.rnrnStativ není součástí nabídky.

Cena: 4000,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Helios LED studiové světlo 100 Watt 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace