motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 30. 4. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Canon | vloženo: 10.5.2021, 15:57 | odkaz

Predám Canon EOS 50D za 3.900,- Kč

Predám digitálnu zrkadlovku Canon EOS 50D za 3.900,- Kč. Som druhý majiteľ, ale fotoaparát je v 100% stave, vypadá ako nový, nikde neodretý, nafotených do cca 20.000 expozícií, senzor čistý. K fotoaparátu je návod, popruh, nabíjačka, 3 batérie, CF SanDisk 4 GB karta, JCC vodováha do sánky blesku. Dôvod predaja: nikdy by som ho nepredával, je to kus poctivého fotoaparátu, aj v dnešnej dobe fotí pekne, ale prešiel som na full frame 5D iii. Možnosť fotoaparát vidieť: Zlín, prípadne Zlínský, Olomoucký, Moravskoslezský kraj a Slovensko. Kontakt: michal.struharik@seznam.cz, tel. 773 630 859.

Cena: 3900,-

Preferovaná lokalita: Zlínský kraj

Link: klikněte zde pro více informací

Predám Canon EOS 50D za 3.900,- Kč 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace