motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 2. 7. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Objektivy - pevné | Fujifilm | vloženo: 14.5.2021, 09:24 | odkaz

Fujifilm 90mm f2 PLATÍ DO SMAZÁNÍ

Vyměním Fujifilm 90mm f2 za 50-140/2.8 či za 16-55/2.8 s doplatkem z mé strany, případně, kdyby se objevil vážný zájemce, tak mohu i prodat.
Objektiv je používán a je to znát. Na těle objektivu jsou škrábance, kousek kovu na clonovém kroužku je ulomen. Objektiv mi spadnul před více než rokem při focení akce. Od té doby ho stále používám a funguje jako nový, je prostě stavěnej jako tank:-)
Po celou dobu užívání na něm byl nasazen UV filtr, optika je tedy čistá až na jedno smítko prachu, které nemá žádný vliv na výsledné fotografie. Aktuální fotografie objektivu a fotografie objektivem na vyžádání pošlu. Preferuji osobní předání v Praze s možností vyzkoušení. Objektiv je z CZ distribuce a již bez záruky. O ceně nesmlouvám.

Cena: 13900,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace