motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 8. 9. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Nikon | vloženo: 6.9.2021, 11:26 | odkaz

Kodak DCS Pro 14n

Ze své sbírky prodám dnes už vzácnou full frame zrcadlovku (jednu z prvních) Kodak DCS Pro 14n s bajonetem pro Nikon. Včetně objektivu AF Nikkor 28-80mm f/3.3-5.6G. V příslušenství je dále nabíječka, dvě baterie, z nichž jedna je trochu nafouklá, blesk Sigma EF-500 DG Super NA a téměř nepoužitá brašna na to všechno.

Fotoaparát má 14 Megapixelů, sloty na CF kartu i na SD/MMC. Firmware poslední verze. Gumový povrch na gripu se již odlupoval, zajistil jsem jej oboustrannou páskou, kousek ho ale chybí (tak jsem ho už koupil po předchozím majiteli). Na funkci to žádný vliv nemá, vše je funkční.

Cena: 8000,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Kodak DCS Pro 14n 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace