motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 7. 6. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Nikon | vloženo: 14.3.2021, 14:53 | odkaz

Nikon D3300

Dobrý den, prodám nikon D3300. Součástí je popruh, akumulátor, nabíječka a přední krytka těla. Přecházím na fuji. Nízká cena je z důvodu pár "vypálených pixelů", které na fotografiích ani nejsou vidět, pokud fotku nezkoumáte pod lupou. Sám jsem si toho všiml až nedávno, když jsem omylem zvětšil fotografii o 200%. Jedná se o poměrně běžnou a nezávažnou vadu digitálních snímačů, kterou lze v servisu odstranit za pár stovek mapováním snímače, ale nechci být podvodník, tak to zde zmiňuji rovnou. Krom tohoto drobného nedostatku vše funguje bez problému jak má. V případě zájmu pošlu nejaktuálnější fotografie pořízené fotoaparátem.

Cena: 2500,- 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace