motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 10. 3. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Nikon | vloženo: 6.4.2021, 11:19 | odkaz

Nikon D7500 + Nikkor 16-80 F2,8-4 VR

Prodám apsc zrcadlovku Nikon D7500 + objektiv Nikon 16-80 F2,8-F4. Jsem druhý majitel, oboje kupováno v srpnu 2017. Mohu doložit prodejní doklad.

Fotoaparát má stav závěrky cca 48tisíc. Výrobce udává u tohoto modelu životnost cca 150 tisíc cvaků. Na displeji je ochranné sklo. Fotoaparát je v pěkném stavu, pouze ohmataná tlačítka pro ISO a Menu. Není nikde poškrábaný ani odřený. V hledáčku je trochu prachu, ale nic hrozného. K fotoaparátu přidávám originální popruh Nikon, nabíječku, dvě originální baterie. Dále silikonový ochranný obal. Mám schovanou i původní krabici a manuál v češtině. Fotoaparát sloužil na běžné dovolenkové a rodinné hobby focení.

Objektiv Nikon 16-80 F 2,8-4 rovněž v pěkném stavu. Na sluneční cloně je malý škrábanec (viz foto), nemá žádný vliv na výslednou fotografii. Objektiv je opatřen UV filtrem, není nikde poškrábaný, vše funguje, jak má. Ideální univerzál na výlety, když počítáte každý gram váhy. Je to to nejlepší, co se dá na dx sehnat a nový kus se stále prodává za cenu kolem 30 tisíc. K objektivu přidávám UV a CPL filtry v ceně.rnV případě zájmu mohu poslat ukázkové fotografie pořízené touto sestavou.

Pouze osobní převzetí v Praze. Neposílám poštou ani kurýrem. U takto citlivé a drahé techniky preferuji, aby si zájemce vše důkladně prohlédl a ozkoušel na místě.

Cena za vše 30 tisíc Kč. Zatím neprodávám po částech, ale jen jako celek. Důvod prodeje je přechod na full frame, mám vyhlídnutý Nikon D780. Případné doplňující dotazy rád zodpovím.

Odkaz na fotografie zboží: https://nathanel.rajce.idnes.cz/Prodej/

Cena: 30000,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace