motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 8. 9. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Nikon | vloženo: 8.5.2021, 19:36 | odkaz

Nikon D7500

Prodám apsc zrcadlovku Nikon D7500. Jsem druhý majitel, kupováno v srpnu 2017. Mohu doložit prodejní doklad.

Fotoaparát má stav závěrky cca 50 tisíc. Výrobce udává u tohoto modelu životnost cca 150 tisíc cvaků. Na displeji je ochranné sklo. Fotoaparát je v pěkném stavu, pouze ohmataná tlačítka pro ISO a Menu. Není nikde poškrábaný ani odřený. V hledáčku je trochu prachu, ale nic hrozného. K fotoaparátu přidávám originální popruh Nikon, nabíječku, dvě originální baterie. Dále silikonový ochranný obal. Mám schovanou i původní krabici a manuál v češtině. Fotoaparát sloužil na běžné dovolenkové a rodinné hobby focení.

Pouze osobní převzetí v Praze. Neposílám poštou ani kurýrem. U takto citlivé a drahé techniky preferuji, aby si zájemce vše důkladně prohlédl a ozkoušel na místě.

Cena 15 tisíc Kč. Důvod prodeje je přechod na full frame, mám vyhlídnutý Nikon D780. Případné doplňující dotazy rád zodpovím. Fotografie zboží pošlu.

Cena: 15000,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace