motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 28. 7. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Stativy, hlavy |  ostatní | vloženo: 7.4.2021, 18:31 | odkaz

Sirui FD-01 čtyřcestná hlava

Velmi stabilní čtyřcestná hlava. Umožňuje přesné nastastavení bez efektu změny polohy což je slabina kulových hlav (žel i těch nejlepších jako např. RRS).
Je vyrobena velmi kvalitně tak je možné i vidět z přiložených obrázků.

Hlavu jsem koupil pro focení s teleobjektivem 400 mm (cca 1,4 kg), ale pro tento účel není zrovná ideální. Není problém s nosností, ale chybí brzda (friction) pohybu a je tedy nutné hlídat dotažení při přesunu na jiné stanoviště.
Pro focení architektury a interiéru je asi ideální. Nastavení ve 4 osách odstraňuje nutnost ustavení stativu do vodováhy a umožňuje přesné nastavení a doladění kompozice s využitím horní pano základny.

Hlava byla použita i vzhledem k omezením s činskou chřikou velice málo a je tedy ve stavu novéhu kusu a s kompletním příslušenstvím a originálním balení.

Hlava byly zakoupena 19.4.2020.

Cena: 3900,-

Preferovaná lokalita: Jihomoravský kraj

Link: klikněte zde pro více informací

Sirui FD-01 čtyřcestná hlava 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace