motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 2. 7. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Filtry, předsádky | Sony / Konica Minolta | vloženo: 26.3.2021, 13:06 | odkaz

SONY LA-EA5 - adaptér objektivu Sony bajonet A na E/FE

SONY LA-EA5 - adaptér objektivu Sony bajonet A na E/FE umožňuje použití Sony a Minolta objektivy s bajonetem A na tělech bezzrcadlových fotoaparátů s bajonetem E. Zachovává plný výkon objektivu, včetně AF s objektivy SSM, SAM a dokonce AF bez interního motoru. Tento adaptér umožňuje automatické zaostřování s fázovou detekcí a poskytuje sledování v reálném čase, ostření na oko, rychlé nepřetržité snímání rychlostí až 11 sn./s se sledováním AF / AE. . Adaptér nemá žádné optické komponenty, které by ovlivňovaly kvalitu obrazu, a jeho plně elektronický design zachovává přenos Exif dat.

Cena: 3990,-

Link: klikněte zde pro více informací

SONY LA-EA5 - adaptér objektivu Sony bajonet A na E/FE 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace