motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 10. 3. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Objektivy - pevné | Nikon | vloženo: 10.4.2021, 11:05 | odkaz

Tamron SP 90mm f/2.8 Macro VC USD pro Nikon

Nabízím málo používaný makro objektiv Tamron SP 90mm f/2.8 Macro 1:1 VC USD pro Nikon. Objektiv je v perfektním stavu, žádná poškození na těle ani na čočkách, ostří precizně a rychle. Pochází z české distribuce (není už v záruce), jsem první majitel, balení je komplet, viz foto.

Jedná se o jeden z nejlepších modelů Tamronu, ostří výborně i na mimo centrální body. Novější verze téhož objektivu od Tamronu (F017) má v zásadě jen vylepšený vnější vzhled, jinak je stejná jako tato.

Poslední fotografie jsou pořízené tímto objektivem.

Důvodem prodeje je nevyužití, s příchodem rodiny spíš využiji jiná ohniska. Využíván byl jen příležitostně, hádám, že necvaknul víc než 150x. Ohnisko objektivu ho činí vhodným i pro portrétní fotografii.

Ideální je předání v Praze ve Strašnicích s osobním vyzkoušením. Auto nemám, takže nikam mimo Prahu nedojedu. Alternativně zaslání přes Zásilkovnu proti platbě předem (prosím žádnou dobírku nebo podobně). Na prodej nespěchám, rezervace jen proti platbě předem.

Na základě minulých nedobrých zkušeností prosím neptejte se na slevu ani nenabízejte méně, než je uvedeno. Pokud se předmět neprodá, po jisté době cenu sám snížím. Vyhneme se tak zbytečnému dohadování se :) Díky.

Objektiv je k dispozici do smazání inzerátu, nemusíte se proto dotazovat, zda ještě je či není :)

Odkaz na fotografie: https://drive.google.com/drive/folders/0B2cNXPWOzfZueDB1V0RWNHZDSWs

Cena: 8500,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací

Tamron SP 90mm f/2.8 Macro VC USD pro Nikon 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace