motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 2. 7. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Blesky | Nikon | vloženo: 5.6.2021, 18:54 | odkaz

Nikon SB-700

Nabízím velmi málo používaný blesk Nikon Speedlight SB-700. Je ve vynikajícím stavu, používaný jen velmi málo pro studiové fotografie. Pochází z české distribuce (není už v záruce), jsem první majitel, balení je komplet, viz foto.

Jedná se o oblíbený blesk, bez problémů fungující v různých režimech, dostatečně výkonný i lehký.
Důvodem prodeje je nevyužití - mám ještě jeden stejný blesk a na prstech jedné ruky bych spočítal, kdy jsem je využil oba. Pokud by o to zájemce hodně stál, možná bych se nechal ukecat na to prodat i ten druhý :) Blesk cvaknul dohromady ne více než 200x.

Ideální je předání v Praze ve Strašnicích s osobním vyzkoušením. Auto nemám, takže nikam mimo Prahu nedojedu. Alternativně zaslání přes Zásilkovnu proti platbě předem (prosím žádnou dobírku nebo podobně). Na prodej nespěchám, rezervace jen proti platbě předem.

Blesk je k dispozici do smazání inzerátu, nemusíte se proto dotazovat, zda ještě je či není :)

Na základě minulých nedobrých zkušeností prosím neptejte se na slevu ani nenabízejte méně, než je uvedeno. Pokud se předmět neprodá, po jisté době cenu sám snížím. Vyhneme se tak zbytečnému dohadování se :) Díky.

Odkaz na fotografie: https://drive.google.com/drive/folders/0B2cNXPWOzfZueDB1V0RWNHZDSWs

Cena: 4400,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací

Nikon SB-700 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace