motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 7. 6. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Canon | vloženo: 29.3.2021, 12:33 | odkaz

Canon EOS 500D + 18-55mm + Sigma 70-300mm

Dobrý den. Prodávám záložní zrcadlovku Canon EOS 500D společně se setovým objektivem Canon 18-55mm, Sigmou 70-300mm a s nabíječkou.

Součástí prodeje je i Canon originální brašna (je už v horším stavu, ale jako primární ochrana při prodeji dostačuje... nebo do doby než si nový majitel pořídí svou novou)

Ideální pro začínající fotografy (také jsem s tímto kusem kdysi začínal). Vše funguje jak má, baterie i po letech má slušnou výdrž, fotoaparát i objektivy nesou opravdu jen malé známky používání (žádné vrypy, škrábance nebo nadměrné znečištění)... bylo o něj postaráno vskutku nadstandardně, dokonce byl před dvěmi lety na čištění v Megapixel, doklad bohužel už nemám.

Cena fotoaparátu: 3000
Cena setového objektivu: 999
Cena Sigma objektivu: 2000


Na ceně se lze v případě slušné komunikace dohodnout.
Preferoval bych osobní předání v Brně.

Cena: 5999,-

Preferovaná lokalita: Jihomoravský kraj

Link: klikněte zde pro více informací 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace