motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 10. 3. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM |   různé |  ostatní | vloženo: 11.4.2021, 11:39 | odkaz

DJI Ronin MX

Prodám stabilizátor DJI Ronin MX vhodný jak pro malé bezzracadlovky, tak větší kamery které kvůli ergonomii není možné vyvážit na nových "mini" gimbalech.
Tento Ronin MX už má něco odtočeno ale je stále plně funkční a někomu, kdo potřebuje pořádný gimbal za pár korun, by ještě mohl solidně posloužit.

Prodávám se vším původním příslušenstvím, dvěma bateriemi a navíc přidávám clamp na externí monitor, quck plate pro upevnění Ronina například na stativ nebo car mount a set rodů kterými lze prodloužit vertikální osa a do gimbalu poté upnout kameru s větší výškou těla.

Vyzkoušení a předání v Harrachově a okolí, Liberci a okolí, případně po dohodě v Praze. Možné je i poslání přes zásilkovnu.

Cena: 15500,-

Preferovaná lokalita: Liberecký kraj

DJI Ronin MX 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace