motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 8. 9. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Objektivy - pevné | Yashica / Contax | vloženo: 28.8.2021, 09:40 | odkaz

Soligor 300 mm/F 4,5

Nabízím starší manuální objektiv MC Soligor Tele-auto 300 mm/F4,5, lens made in Japan v dobrém stavu. Pořádný kus skla a kovu (778 g). Bajonet Yashica/Contax, výsuvná sluneční clona, obě víčka. Možné použít (s redukcí, která není součástí prodeje) i na digitální zrcadlovky i bezzrcadlovky. Např. na Olympusech s cropem 2x dostanete z 300 mm teleobjektiv 600 mm(f4,5.
Zaostř.plynulé, s mírným odporem, optika i antireflex ok bez poškození, uvnitř - vzhledem k věku objektivu - se trochu prach.částic asi najde, ale bez vlivu na foto. Kosmetický stav - známky používání, ale nic dramatického, žádné promáčkliny, či nic podobného. Šestilamelová clona, na okrajích některých lamel nepatrné stopy mastnoty. clona ovšem funguje rychle a bezproblémově.
Cena 890 Kč. Zájemci, pište na mail, či SMS.

Cena: 700,-

Soligor 300 mm/F 4,5 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace