motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 2. 7. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Blesky |  ostatní | vloženo: 4.4.2021, 13:08 | odkaz

Hensel EXPERT PRO

kompaktní síťový blesk EXPERT PRO 500(Integra) od firmy Hensel, vč.plast. krytu, výbojky, pilotní žárovky 300W/220V, 5" zákl. reflektoru, síť.kabelu a synchrokabelu, výkon: 500 J ( Ws ), plně digitální ovládání v 6 f stopách po 1/10. Robustní Al tělo přístroje, naklápěcí a posuvná upínací stativová hlava pro vyrovnání těžiště s integrovaným držákem deštníku, uživatelsky výměnná výbojka. iluminační zadní panel. Ovládání na zadním panelu, regulace výkonu blesku po 1/10 , 6f-stop,regulace pilotní žárovky: vyp./plný/proporcionální. Clona při 1m(2m), 100ASA t 1/60 : f 45,7 / 22,7. Pefektní stav, stále se prodává.

Cena: 10000,-

Hensel EXPERT PRO 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace