motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 10. 3. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Blesky | Canon | vloženo: 9.4.2021, 13:12 | odkaz

Blesk ROLLEI 56F kompatibilní s Canon a Nikon

Prodám výše uvedený blesk kompatibilní s paticí Canon a Nikon. Lehké známky používání. Plně funkční. Součástí je difuzor. Více info a foto po mailu. Osobně či dobírka.

Profesionální blesk disponuje integrovaným 2,4 GHz přijímačem, směrným číslem 56, TTL, vysokorychlostní synchronizací až do 1/8000 sekundy a manuálním nastavením. Navíc zaručuje barevně neutrální výsledek (5 500 K). Bez problémů komunikuje se systémem Canon i Nikon. S fotoaparátem ho můžete synchronizovat dvěma cestami - přes světelný záblesk nebo rádiově. Další záblesk je připravený za 3 vteřiny po předchozím. K dispozici máte také 16 slave kanálů a 3 slave skupiny, díky čemuž můžete naplánovat focení do posledního detailu. Sílu záblesku můžete měnit od 1/128 do 1/1 ve 22 krocích po 0,3 EV a blesk synchronizovat na první nebo druhou lamelu závěrky.

Cena: 2000,-

Blesk ROLLEI 56F kompatibilní s Canon a Nikon 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace