motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 2. 7. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM |   různé |  ostatní | vloženo: 10.4.2021, 16:13 | odkaz

malé LED světlo

100% stav.Rotolight NEO ( Anglie ) je profesionální LED světlo pro fotoaparáty a videokamery. NEO systém Bi-Colour LED s AccuColourTM poskytuje výjimečnou reprodukci barev (CRI:95+) a rychlé nastavení barevné teploty a jasu díky přesnému dipleji (CCT) a dvěma otočným voličům. Napájeno je pomocí 6xAA akumulátory nebo dodávaným AC adaptérem. Roto light nabízí výkon až 1077 Lux do vzdálenosti 1m.rnÚhel osvětlení: 50ºrnTLCI: 91 ideální pro profesionální použití rnCelkové CRI (RA): CRI => 95rnSpotřeba energie (pri 100% výkonu): 9 W na 5600KrnEkvivalentní žárovka: 707 WattovárnHmotnosť: Bez baterií 354g, s bateriemi 504grnRozměry: 145x50mmrnVýkon: 1077 Lux (do vzdálenosti 1m)rnBarevný rozsah: 3150K-6300KrnrnNEO obsahuje tři průkopnické funkce, které ho odlišuje ostatních. Designer FADE mód : fade up/fade down. F-DIM mód umožní přesné vypočítání hodnoty clony pro objekt v dané vzdálenosti. A konečně mód SFX ( cinematic special effect ) poskytuje kreativní speciální světelné efekty ( blesk, oheň, cyklus, pulzaci světla).

Cena: 6000,-

malé LED světlo 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace