motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 7. 6. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Objektivy - pevné | Canon | vloženo: 5.6.2021, 15:01 | odkaz

SLEVA!!! Tokina 17/3.5 RMC

Prodám tento známý objektiv. Jedná se o velmi dobrý širokáč za pár korun :-) Stav velmi dobrý, pár lehkých oděrek, několik málo stop v přední MC vrstvě (bez vlivu na fotky), ostření chodí hladce, stejně tak clona. Opticky velmi zajímavé sklo (s akceptováním dobových neduhů), podle mě nejlepší z low budget širokáčů. Nafotil jsem s ním množství domů a potoků, vždycky jsem byl spokojený, ale je čas posunout se dál :-)

Bajonet C-FD, adaptovatelný bez problémů na bezzrcadla, v případě zájmu můžu dodat s adaptérem Sony (Ulata, + 500 Kč). Fotky v linku.

K osobnímu shlédnutí a předání v Olomouci a ve vybrané dny v Ostravě, případně Havířově, k zaslání zásilkovnou nebo poštou, dle dohody.

Cena: 2900,-

Preferovaná lokalita: Olomoucký kraj

Link: klikněte zde pro více informací 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace