motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 7. 6. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Blesky | Canon | vloženo: 13.4.2021, 15:14 | odkaz

blesk na Canon, Speedlite 600C-TTL

Prodám profesionální výkonný blesk Speedlite 600C-TTL Jinbei Caler. Dle testů na odborných servrech se jedná o špičkový multifunkční blesk, s nastavitelnou hlavou, vč. clonky, zomování. Může být řídící, nebo podřízení, záblesk-odpálení jako slave nebo pomocí rádiového odpalovače TR-611C, případně jiného kompatib. Balení je kompletní včetně nasazovací rozptylky, žlutého filtru, malého stojánku, obalu, originální kompletní balení/krabice, pokladní doklad, nákup v ČR. Používán párkrát doma. Je to dokonalá profesionální kopie originálního blesku Canon 600EX RT. Jen je lepší-nepřehřívá se. Mohu za pár korun přidat velkokapacitní dobíjecí značkové baterie+nabíječku. Nákupní cena 5500. Preferuji osobní předání. Garantuji kvalitu a funkčnost. Mám dva kusy. Mám i stojak s deštníkem, viz mé inzeráty.

Cena: 3800,-

Link: klikněte zde pro více informací

blesk na Canon, Speedlite 600C-TTL 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace