motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 9. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Objektivy - pevné |  ostatní | vloženo: 15.4.2021, 14:52 | odkaz

objektivy ExoLens Zeiss – iPhone

prodám dva objektivy ExoLens se skly ZEISS - širokoúhlý a makro - pro iPhone 6 7 8 a SE 2020rnrnŠirokoúhlý objektiv Zeiss Mutar ASPH T* s 0,6× (ekvivalentní ohniskovou vzdálenost 18 mm). rnrnMakro objektiv Zeiss Vario Proxar Zeiss (ekvivalentní ohnisková vzdálenost 40-80 mm) - možnost ručního ostření pro dosažení hloubky ostrosti. rnrnOptické členy opatřené speciální antireflexní vrstvou jsou usazené v odolném černě eloxovaném hliníkovém korpusu. Širokoúhlý objektiv má hliníkovou sluneční clonu.rnrnUrčitě stojí za zhlédnutí recenzí - posouvají kvalitu výstupu o několik řádů dál. rnrnObjektivy jsou bez poškození a velice málo použité - včetně příslušenství / balení .. prodávám jako set. rnrnOsobně Praha nebo Zásilkovna +65,-Kč při platně předem na bú.

Cena: 2500,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

objektivy ExoLens Zeiss – iPhone 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace