motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 30. 4. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Středo- a velkoformáty | Mamiya | vloženo: 16.4.2021, 12:19 | odkaz

Mamiya 645 Super + motor grip + ae prism finder

Dobrý den,rnzkouším nabídnout Mamiyu 645 Super s objektivem 80mm 2.8. Optika je čistá, vše funguje jak má. Dále je součástí klasický hledáček, ale i ae prism view finder, který měří rychle přesně a spolehlivě čas, takže není třeba používat expozimetr. Dále je součást i grip s motorem, takže nemusíte posouvat ručne snímky, grip udělá vše za Vás. Pokud by měl někdo zájem, pošlete mi zprávu a zkusíme se domluvit. Fotoaparát je jak vizuálně tak funkčně ve skvělém stavu, ale přecházím na jiný přístroj. O ceně jsem ochoten jednat, preferuji osobní předání v Praze.

Cena: 30000,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace