motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 30. 4. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Objektivy - pevné | Canon | vloženo: 22.4.2021, 13:34 | odkaz

Sigma 20 mm f/1,4 DG HSM Art pro Canon

Prodávám minimálně použitý širokoúhlý objektiv Sigma 20 mm f/1,4 DG HSM Art. Vyznačuje se vysokou ostrostí, špičkovou kvalitou obrazu, minimálním zkreslením, rychlým ostřením a prvotřídně korigovanou chromatickou aberací.rnrnZakoupil jsem ho 23.7.2020 na Megapixel pro noční focení oblohy a zimní fotoexpedici 2020, která byla zrušena z nařízení vlády. Po uvolnění opatření již nebudu mít prostředky na další expedici. Použil jsem ho jen na focení mléčné dráhy a krajiny, abych se s ním naučil. Prodávám ho, protože si zaslouží, aby byl používán. Já již tuto vysokou světelnost nevyužiji. Přecházím postupně na RF bajonet.rnObjektiv je bez známek používání, čistá optika a v záruce do 23.7.2021. Dodám doklad o koupi.rnObjektiv má nahraný poslední firmware. Po domluvě mohu přidat i dokovací stanici Sigma USB Dock UD-01 za 800 Kč.rnrnUpřednostňuji osobní předání s vyzkoušením.rnProsím nepište o slevu. Objektiv je stavu nového kusu a cena odpovídá stavu.

Cena: 16999,-

Preferovaná lokalita: Karlovarský kraj

Link: klikněte zde pro více informací

Sigma 20 mm f/1,4 DG HSM Art pro Canon 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace