motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 30. 4. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Stativy, hlavy |  ostatní | vloženo: 23.4.2021, 07:42 | odkaz

Nový fotografický stativ Camrock TS53 s kulovou hlavou

Camrock TS53 je profesionální stativ z hliníku a hořčíku pro náročné fotografy. Pevná konstrukce umožňuje použití v nejnáročnějších podmínkách. Kvalita zpracování a použité materiály na nejvyšší úrovni zaručuje nadprůměrnou odolnost a stabilitu. Je ideální pro použití s ​​těžšími digitálními fotoaparáty, zrcadlovkami a videokamerami. Sada obsahuje kulovou hlavu. Oboustranný středový sloup umožňuje zpětné upevnění hlavy, což mimo jiné usnadňuje fotografování malých předmětů a makro. Je také možné použít dvě hlavy současně. Čtyřdílné nohy. Stativ je také vybaven vodováhou. Standardní 3/8 "závit umožňuje připevnění jakékoli hlavy.rnrn rnrnnosnost 6 kgrnHmotnostrn1,23 kgrnMaximální výškarn160cm ( v režimu monopod )rnMinimální výškarn43,7 cmrnMontáž na hlavurn3/8 "rnPočet sekcírn4rnSložená velikostrn53,5 cmrnrnPouzdro na stativ je součástí balenírnrnrnHlava kulová, odnímatelná. Hlavu je možné odmontovat a vyměnit za jakoukoli jinou, třeba i jiné značky.

Cena: 1590,-

Link: klikněte zde pro více informací

Nový fotografický stativ Camrock TS53 s kulovou hlavou 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace