motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 30. 4. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Objektivy - pevné | Fujifilm | vloženo: 7.5.2021, 15:57 | odkaz

Fujinon XF 23/1,4

Likviduji pro mne nadbytečné ohniskové vzdálenosti. Nabízený objektiv je již po záruce a poslední 2 roky trávil čas převážně v šuplíku. Poslední rok celý. Prstence ostření a clony mají na pár místech osahaný černý elox a na těle objektivu jsou na dvou místech dva drobné škrábance - asi z brašny. K objektivu jsou obě krytky a kromě originální plastové clony, také kovová čtvercová sluneční clona. Jinak vše funguje jak má a pro představu optické zachovalosti je také přiložený snímek pořízený aktuálně tímto objektivem. viz Link na zboží.rnOsobní předání Praha a jižní okolí, nebo dobírka 150.-Kč příplatek.

Cena: 12900,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací

Fujinon XF 23/1,4 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace