motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 2. 7. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM |   různé |  ostatní | vloženo: 26.4.2021, 16:01 | odkaz

Prodám hvězdářský dalekohled Bresser Model RB-60

Prodám hvězdářský dalekohled Bresser Model RB-60 s čočkovým achromatickým objektivem o průměru 60mm, ohniskovou vzdáleností 700mm, včetně praktické brašny. Dalekohled je upevněný na jednoramenné azimutální montáži s možností jemného otáčení v obou osách. rnrnDalekohled je vybaven dvěma kvalitními okuláry Meade MA-25 mm, MA-9 mm s gumovou očnicí, které dávají zvětšení 28x a 78xrnTubus pro okuláry má standardní průměr 31.7mm, takže lze do dalekohledu použít jakékoli další okuláry s tímto parametrem.rnK dalekohledu je dodáván Barlow, který násobí zvětšení dalekohledu 2x. S Barlowem a okuláry tak dostanete zvětšení 56x a 156x. Záměrný hledáček s červeným bodem je výborný pro snadné vyhledání objektu (LED dioda, která promítá červený bod na skleněnou destičku v hledáčku).rnrnV případě zájmu volejte na tel. 732507335 a domluvíme se.

Cena: 1200,-

Preferovaná lokalita: Jihomoravský kraj 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace