motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 9. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální kompakty s výměnnými objektivy | Panasonic | vloženo: 29.4.2021, 16:42 | odkaz

Prodám Lumix GH 4 - výborný stav

Prodám legendární přístroj na video ve výborném stavu. Má pouze jednu kosmetickou mini vadu, malý škrábanec na plastu z druhé strany displeje, viz foto. Samozřejmě to nemá vliv na funkci. Prodávám s aktivovaným V-logem / ten stál 2500 Kč / a gripem / stál 7 500 Kč /. Grip je skvělá věc, ocení zejména fotografové nebo videotvůrci. K přístroji jsou tři baterie, nabíječka, návod, popruh na rameno a originální krabice. Vzhledem k možnostem přístroje natáčet 4k video je to stále skvělá věc na natáčení, mnohem lepší než např. G7, G80 a další starší přístroje Lumix. Proč? Protože ke GH 4 můžete připojit externí rekordér, přístroj má live HDMI output, takže máte nejen možnost nahrávat data do externího rekordéru, ale ještě máte možnost živého náhledu při natáčení. Cena 9 500 Kč.

Cena: 9500,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací

Prodám Lumix GH 4 - výborný stav 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace