motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 28. 7. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Vybavení ateliéru |  ostatní | vloženo: 23.7.2021, 13:41 | odkaz

Broncolor Outdoor Move 1200 Para set komplet

1 x Move 1200 L Battery-Powered Pack,1 x Continuous Light Adapter,2 x MobiLED Flash Head,1 x Outdoor Trolley Backpack, High Speed Sync w/ Optional Transmitter, 2 Outlets, 9-Stop Asymmetrical Control,1 x Weatherproof Power Pack Soft Case,1 x Para 88 Reflector and Adapter, 3 aku,V ceně originál vzduchové Broncolor stativy vzduchove vhodne na atelierove I venkovni foceni. Softbox Broncolor, reflektory Broncolor. Proste kompletní atelierova a venkovní světla s možnosti foceni i v horším počasí.
Prodej v atelieru na Pze 3 kde ukoncujeme cinnost, proto prodej. Jsou mozne i stativy na pozadi, pozadi a další dle výběru.

Cena: 139000,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací

Broncolor  Outdoor Move 1200  Para set komplet 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace