motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 7. 6. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Nikon | vloženo: 13.5.2021, 14:25 | odkaz

Nikon D750

Zrcadlovka byla kupovaná 17. 4. 2018 ve Fotolabu spolu s originálním battery gripem. Jsem druhý majitel. První majitel ji koupil aby nahradila jeho staré tělo, ale nesedlo mu rozložení tlačítek a tak ležela dva roky ve skříni s minimálním nástřelem 3 tisíc fotek. U mě je cca tři čtvrtě roku.
Momentálně má na závěrce nějakých 16 tisíc fotek, což je opravdu nic. Foťák má na sobě ochranné sklíčka. Vypadá opravdu jako nová. Nikde se nic neodlepuje, gumy silně drží. Nikde žádný škrábanec, zrcátko a čip čistý. Bylo o no dobře pečováno a skladovaná byla v suchu. K foťáku a battery gripu mám veškerou dokumentaci a krabice + kupón na čištění čipu zdarma.
Cena: 22 000,-

Cena: 22000,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace