motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 7. 6. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Objektivy - pevné | Sony / Konica Minolta | vloženo: 15.5.2021, 19:42 | odkaz

SONY E 50 mm f/1,8 SEL černý + sluneční clona

Prodám černý pevný objektiv pro bajonet E - SONY E 50 mm f/1,8 SEL včetně sluneční clony viz odkaz níže:rnhttps://www.megapixel.cz/sony-50mm-f-1-8-e#section-parametersrnrnBez záruky, používaný jen krátce, abych zjistil, zda mi sedne pevné ohnisko. Byl pořízen z druhé ruky. Stav novéhu kusu bez oděrek, skla čistá. Prodám za 5 000 Kč. Osobní odběr, ale můžu zaslat i přes zásilkovnu. rnrnVysoce světelný portrétní objektiv SONY 50 mm f/1,8 SEL s optickým stabilizátorem obrazu SteadyShot. Vysoká světelnost f/1,8 poskytuje dosažení minimální hloubky ostrosti při plném odclonění. 7 lamelová kruhová clona dodává rozostřeným objektivům přirozený vzhled. Zaostřovat je možné jak automaticky, tak i manuálně.

Cena: 5000,-

Preferovaná lokalita: kraj Vysočina

Link: klikněte zde pro více informací

SONY E 50 mm f/1,8 SEL černý + sluneční clona 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace