motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 7. 6. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální kompakty | Sony / Konica Minolta | vloženo: 18.5.2021, 14:36 | odkaz

Sony RX100 III

Prodám špičkový kapesní kompakt Sony RX100 III, první z řady s vysunovacím digitálním hledáčkem a ještě se světelnější variantou objektivu 24-70mm f/1.8-2.8 a s velkým jednopalcovým čipem. Na fotoaparátu je nalepený originální gumový grip pro lepší držení a adaptét pro použití fitrů 49mm, případně možno odstranit nebo mohu nabídnout polarizační a přechodový filtr.rnFotoaparát je funkčně perfektní, celkově ve velmi pěkném stavu.rnObjektiv i hledáček jsou bez škrábanců.rnSoučástí je kompletní originální balení včetně krabice a nabíječka.rnFotoaparát je z české distribuce a je tedy v češtině, již bez záruky.rnPředání pokud možno osobně s vyzkoušením v Praze nebo dle dohody.

Cena: 7900,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací

Sony RX100 III 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace