motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 7. 6. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Brašny, pouzdra |  ostatní | vloženo: 17.6.2021, 14:39 | odkaz

Crumpler Triple A Camera Sling Backpack, fotobatoh ,brašna, nová PC 1300.-

Kvalitní značkový fotobatoh - brašna. Vhodné do města i na výlety. Prostorný batoh s pohodlným popruhem. Uložení techniky ze spodu, i ze strany. Voděodolné provedení, mnoho kapes. Běžná cena kolem 1300kč. Nevyužitý dar. Nové , nepoužívané, originál stav a balení. Nené problém uložit dvě běžná těla, dva objektivy blesk a jiný mix techniky. Přihrádky jsou variabilní..
Batoh Triple A Camera Sling je hitem mezi taškami přes tělo. Vyměnitelný polstrovaný ramenní popruh umožňuje nošení Sling Backpack přes levé nebo pravé rameno nebo přes tělo. 12 litrů kapacity odolné proti povětrnostním vlivům včetně polstrovaného iPadu mini pouzdra a mnoha samostatných úložných prostorů. Různé zipy na všech stranách umožňují snadný přístup z jakéhokoli úhlu.

více info v LINKU

Barva: Černá

Rozměry: 24.0 x 40.0 x 15.0 cm

Objem: (l) 12.00

Váha: (kg) 0.746

Materiál: Nylon

Pro tablet: 9''

Cena: 700,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací

Crumpler Triple A Camera Sling Backpack, fotobatoh ,brašna, nová PC 1300.- 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace