motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 28. 7. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální kompakty s výměnnými objektivy | Panasonic | vloženo: 30.6.2021, 22:40 | odkaz

Panasonic GF6 s 14-42mm/F1:3.5 +podvodní pouzdro Meikon do 40m

Panasonic Lumix GF6 je výkonný CSC fotoaparát s velkým 4/3" snímačem, 16 MPx rozlišením, výklopným dotykovým displejem, Wi-Fi a NFC konektivitou a s vysokorychlostním systémem zaostřování Light Speed AF. Panasonic Lumix GF6 je výkonný CSC fotoaparát s velkým 4/3" snímačem, 16 MPx rozlišením, výklopným dotykovým displejem, Wi-Fi a NFC konektivitou a s vysokorychlostním systémem zaostřování Light Speed AF.

Fotoaparát je vhodný pro všechny, kteří upřednostňují vysokou obrazovou kvalitu, bohatou funkční výbavu, stylový design a malé rozměry. Díky své maximální všestrannosti je přístroj vhodným společníkem pro každodenní použití, ať jste kdekoliv.

Výrobce opatřil Panasonic GF6 4/3 snímačem typu Live MOS a to s velice příjemným rozlišením 16 Mpx. Obrazový procesor nové generace Venus Engine velmi účinně snižuje hladinu šumu snímače, což má oproti běžným kompaktům této velikosti za následek výrazně čistší obraz, který je plný detailů i při nočních snímcích a šeru, kdy je světla velký nedostatek.

Výklopný a dotykový displej. K fotografování, či okamžitému prohlížení pořízených snímků a videí skvěle poslouží jemný displej s 1,04 milionem obrazových bodů (720×480 RGB pixelů) o velikosti 3". Jeho výklopná konstrukce, pokrývající úhel až 180°, se hodí zejména pro focení makro záběrů a autoportrétů. Díky dotykové vrstvě displeje pro vás bude už volba zaostřovacího bodu, či změna funkcí doslova radostí.

Full HD video. Kladete-li důraz nejen na vysokou kvalitu pořízených fotografií, ale i videa, Panasonic GF6 vás jistě nezklame. Přístroj je vybaven možností nahrávat video záznam ve vysokém rozlišení Full HD (1920x1080, 50i), jenž se ukládá do formátu AVCHD.

Wi-Fi / NFC. Wi-Fi konektivita umožňuje bezdrátově připojit fotoaparát k chytrému telefonu nebo tabletu. Mobilní zařízení pak lze využít jako displej pro náhled scény, ale také jako dálkový ovladač (spoušť). Díky této technologii lze fotografie rovněž sdílet s přáteli na sociálních sítích. Technologie NFC zde má za úkol snadno a rychle propojit chytrá zařízení s fotoaparátem za pomoci pouhého dotyku.

Podvodní pouzdro Meikon pro fotoaparát Panasonic Lumix GF6 s objektivem 14-42 mm

Vlastnosti podvodního pouzdra MEIKON:
- do hloubky 40 m
- možnost ovládat všechny důležité funkce fotoaparátu
- těsnění O-kroužkem - dodávám s dvěma
- stativový závit pro přichycení k základně nebo na stativ nebo k zátěži
- jednoduchá instalace fotoaparátu

na vyžádání zašlu více fotek

Cena: 13690,-

Panasonic GF6 s 14-42mm/F1:3.5 +podvodní pouzdro Meikon do 40m 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace