motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 7. 6. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Canon | vloženo: 25.5.2021, 22:15 | odkaz

Canon EOS 6D II + dálková spoušť

Prodám špičkovou zrdcadlovku Canon EOS 6D mark II. Foťák jsem zakoupil v Berlíně 24.11.2017 (mohu doložit originální fakturu), je ve skvělém stavu (vždy jsem se o něj hezky staral), čip nebylo nikdy třeba čistit. Nese absolutně minimální známky užívání. Viz fotky. Používáno výhradně s Canon L objektivy, které jsem na tomto těle měnil velice zřídka. Všechno je plně funkční a momentálně má nacvakáno pouhých 63 tisíc fotek (mohu doložit). Součástí je kompletní balení (dokumentace, manuál, nabíječka, kabel od nabíječky, baterie, krabice, tělo foťáku, krytka, nikdy nepoužitý originální popruh) a přihodím dálkovou spoušť. Další fotografie mohu poslat na vyžádání. Preferuji osobní předání v Praze a okolí. Poštou posílám pouze při platbě předem. (+ poštovné)

Cena: 23000,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací

Canon EOS 6D II + dálková spoušť 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace