motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 8. 9. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Objektivy - zoom | Nikon | vloženo: 1.6.2021, 22:11 | odkaz

NIKON 70-300mm f/4,5-5,6 E ED VR AF-P (full frame)

Prodám NIKON 70-300mm f/4,5-5,6 E ED VR AF-P (full frame) objektiv kupovaný na podzim 2019 ve Fotolabu. Je to nová rychlá verze s krokovým motorkem, závit 67mm. Minimálně používaný, foceno s ním bylo asi tak 10x maximálně. Bez problému spolupracuje přes FTZ se Z6 a velmi pěkně ji ukreslí. Za dobrých světelných podmínek kreslí výborně jak na Z6, tak na D7500 i D7200. Objektiv je v téměř nedotčeném stavu, po celou dobu chráněn UV filtrem. Součástí je originální krabice, faktura, záruční list, sluneční clona, Nikon pytlíček a obě krytky. Jediná vada na kráse je ošoupaný nápis Nikon na přední krytce (prohodil jsem omylem krytku s jiným prodaným objektivem), ale na výslednou fotografii to nemá vliv :).
Důvod prodeje: redukce F-mount techniky.
Osobní předání možné v Praze, Berouně, Hořovicích, Zdicích apod. Případně poštou při platbě předem.

Cena: 14000,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace