motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 7. 6. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Objektivy - pevné | Nikon | vloženo: 2.6.2021, 08:59 | odkaz

REZERVACE - Prodám Tamron SP 90 mm F/2,8 MACRO 1:1 VC USD pro Nikon, model F004N

Prodám výborný objektiv TAMRON SP 90 mm F/2,8 MACRO 1:1 VC USD pro Nikon. Jde o model F004N s UZ ostřením a stabilizaci vibrací, který se už neprodává, nejde tedy o nejnovější současný model F017, který je o fous lepší a utěsněný, ale taky o hodně dražší. Objektiv byl koupen v oficiální distribuci v ČR v 08/2016 a jsem první majitel. Certifikát 5-leté TAMRON záruky do 08/2021 a v rámci této záruky byl objektiv před pár týdny v servise na vyčištění a přehrání firmware. Stav: výborný, bez prachu, optika naprosto čistá a bez vad, na objektivu nejsou žádné známky opotřebení nebo poškození. Prodávám komplet balení, 2x krytka, sluneční clona, krabice. Důvod prodeje: přešel jsem na Nikon Z a postupně přecházím na nativní skla pro nový bajonet Z (tento prodávaný Tamron komunikuje s Nikonem Z6 i Z50 zcela bez problémů). Osobní předání Brno a okolí. Nic nikam neposílám, ale můžu případně někam popojet do vzdálenosti kolem 50 km. Možnost vyzkoušení a písemná smlouva s osobní zárukou jsou samozřejmostí. Kontaktujte mě prosím na email, nebo formou SMS / SZ.
Cena 8 tis Kč samostatně, nebo 8,5 tis Kč včetně setu mezikroužků MEIKE MK-N-AF1-Al 12/20/36 auto focus. O ceně nesmlouvám, jsem si vědom stavu a kvalit tohoto objektivu. Inzerát je platný do smazání. Foto je pouze ilustrativní.

Cena: 8000,-

Link: klikněte zde pro více informací

REZERVACE - Prodám Tamron SP 90 mm F/2,8 MACRO 1:1 VC USD pro Nikon, model F004N 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace