motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 7. 6. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Objektivy - pevné | Nikon | vloženo: 2.6.2021, 10:11 | odkaz

Nikon 85mm F/1.4 G

Objektiv byl používán ze 3/4 v ateliéru a nese lehké známky použití, maličko prachu v objektivu (Nemá sebemenší vliv na fotky), ale za 4 roky používání se to dá pochopit.

Důvod prodeje je úplný přechod na bezzrcadlo s objektivy na ně. Takže objektivy na zrcadlo již využívat nebudu.

Preferuji osobní předání kdekoli po Praze nebo v blízkém okolí. Pro opravdu Vážné zájemce, kteří ví, že si chtějí objektiv koupit, tak jsem schopen i přijet do blízkého okolí Prahy.

Pokud budete chtít objektiv dopravou, také není problém, ale až po přijetí platby na účet, což se nedoporučuje kvůli podvodníkům, ale u mě je jistota, jelikož jsem lehce dohledatelný u mě v ateliéru v centru Prahy nebo ve FotoŠkoda.

Při rychlém jednání možnost slevy.

Cena: 26000,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Nikon 85mm F/1.4 G 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace