motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 7. 6. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální kompakty s výměnnými objektivy | Nikon | vloženo: 3.6.2021, 11:05 | odkaz

Nikon Z50 + 16-50 mm + FTZ adaptér + 50 mm (TOP!)

Dobrý den,rnrnnabízím k prodeji vynikající APS-C bezzrcadlovku Nikon Z50 spolu s FTZ adaptérem (umožňující používat Nikon-F objektivy), s objektivem 16-50mm a světelným 50mm f/1.8. Použito jen na jedné zahraniční dovolené, ve stavu nového kusu s plnou zárukou. Komplet balení včetně popruhu, krabic, clon, sáčků apod., tudíž vhodné i jako dárek!rnrnrnV případě zájmu mohu zaslat fotografie na email. Možnost osobního vyzkoušení v Olomouci nebo v Prostějově.rnrnDůvod prodeje je přechod na jinou značku, a tak prodávám stávající výbavu.rnrnKupováno 27. 8. 2020 u Mall.cz, objektiv 50mm 2. 11. 2020 u Datartu. Preferuji prodat jako celý komplet. V případě vážného zájmu a rychlého jednání možná sleva.rnrnPřeji pěkný den!

Cena: 35000,- 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace