motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 2. 7. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Objektivy - pevné | Nikon | vloženo: 4.7.2021, 12:07 | odkaz

Nikon AF-S 105mm f/2.8G IF ED VR MICRO

Dobrý den,

nabízím k prodeji vynikající makro objektiv Nikon 105mm (pro bajonet Nikon). Objektiv je v TOP stavu, víceméně ve stavu nového kusu, používán ojediněle pro makrosnímky v přírodě. Nejkratší zaostřitelná vzdálenost je 0,314 m a zobrazení 1:1, zaostřovací motor je ultrazvukový, vnitřní zaostřování, redukce vibrací (VR), excelentní obrazový výstup, mikrokontrast, člen s extrémně nízkým rozptylem světla (ED) a antireflexní vrstvy Nikon Nano Crystal Coat, devítilamelová clona s kruhovým otvorem garantuje krásný, jemný a krémový bokeh (rozmazané pozadí/popředí snímku).

Již bez záruky. Kompletní balení (krytky, sluneční clona, přepravní sáček) samozřejmostí. V případě zájmu mohu zaslat fotografie na email. Možnost osobního vyzkoušení v Olomouci nebo v Prostějově.

Důvod prodeje je přechod na jinou značku, a tak prodávám stávající výbavu objektivů.

Přeji pěkný den!

Cena: 13500,- 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace