motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 9. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Středo- a velkoformáty |  ostatní | vloženo: 10.9.2021, 12:27 | odkaz

Hasselblad 503CW + A12 kazeta - skvělý stav!

Nabízím k prodeji legendární středoformátový fotoaparát formátu 6x6 - plně mechanický Hasselblad 503CW v černé barvě, kazetou Hasselblad A12 a vylepšenou ostřící matnicí Acute-Matte. Fotoaparát prodávám BEZ objektivu.

Hasselblad 503CW je nejvyspělejší a poslední model generace plně mechanického V-systému Hasselblad. Tento model se prodával od roku 1996 do roku 2013. Můj prodávaný kus byl vyroben v roce 1999 a používán sporadicky. Fotoaparát prošel před rokem kompletním vyčištěním a seřízením v Londýnském fotografickém servisu PPP. Při tomto servisu se také měnilo všechno těsnění. Tělo je tedy ve špičkovém mechanickém a kosmetickém stavu.

Součástí setu je i kazeta A12 na 120 svitkový film ve formátu 6x6 - 12 snímků. Ta je světlotěsná a mechanicky samozřejmě funguje v pořádku. K fotoaparátu jsem před dvěma lety dokupoval také vylepšenou ostřící matnici, která je o poznání světlejší než ta původní a mnohem lépe se s ní tak ostří.

FOTOGRAFIE: https://imgur.com/a/7IJQGu7

Součástí prodeje není původní krabice, obaly a manuály. Manuály jsou samozřejmě k dispozici běžně na internetu. K fotoaparátu přidám také nafocený a vyvolaný testovací film, který potvrdí plnou funkčnost těla i kazety.

Hasselblady 503CW jsou v Evropě k dostání čím dál tím méně, a proto příležitost koupit takovýto pěkný kus přímo v ČR není úplně častá.

V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat e-mailem. Fotoaparát se nachází v Praze, je k dispozici ihned a samozřejmě preferuji osobní předání. Pro samotný prodej mohu případně dojet kamkoliv po středních Čechách. Děkuji.

Cena: 55000,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací

Hasselblad 503CW + A12 kazeta - skvělý stav! 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace