motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 9. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Kinofilmové kompakty |  ostatní | vloženo: 16.6.2021, 15:05 | odkaz

Nový LOMO LC-A+ včetně příslušenství

Prodám kultovní sovětský fotoaparát LOMO LC-A+ včetně příslušenství viz foto. Fotoaparát byl kupován přes oficiální obchod LOMOGRAPHY ve Vídni a je v záruce v TOP stavu.

Vše je v pořádku a funkční - TOP stav. K fotoaparátu dodávám originální krabici, drátěnou spoušť, navíc podvodní pouzdro, 1x ks barevného kinofilmu ISO 400, 3 ks baterek + 3 LOMO knihy (Berlín, Vídeň, Londýn) a obal na fotoaparát LOWEPRO.

Lomo LC-A+ je klasické Lomo, legenda, kult. Unikátnímu objektiv Minitar 32 mm F 2.8 jsou fotky z Loma plné života: saturované barvy, typická vinětace a zářivý kontrast. Jednoduché ovládání s automatickou expozicí a snadným zónovým zaměřováním dělají z maličkého fotoaparátu LC-A+ skvělý přístroj pro každodenní focení. LC-A+ je vylepšenou variantou původního ruského foťáčku LC-A. Nabízí navíc široké nastavení citlivosti ISO 100-1600, díky kterému budete mít automatickou expozici pod palcem, nadchne vás možnost kreativních vícenásobných expozic, známých multiexpozic nebo doubles.

Cena: 4000,-

Link: klikněte zde pro více informací 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace