motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 28. 7. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Dálkoměrné přístroje | Leica | vloženo: 3.8.2021, 10:19 | odkaz

Leica M7

Ahoj, prodávám černou Leica M7 s hledáčkem 0.85, který je skvělý pro používání s ohniskem 50mm stejně jako 35mm. Pokud by zájemce měl zájem, mohu nabídnout i Voigtlander 35 1.4 II Nokton MC. V případě zájmu zašlu na e-mail fotky. Na posledním filmu jsem zkoušel jestli nemá někde únik světla, nemá. Expozimetr i časy cvakají skvěle. Součástí je originální krabice a popruh. Krytka na bajonet i zadní flash socket jsou taky. Seriové číslo začíná na 2783***, podle Leica wiki by měla být z roku 2002.

Pro představu jsem našel jeden inzerát na německém "ebay" je to jen ilustrativni, není to ta má: https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/leica-m7-0-85-schwarz-verchromt/1710890477-245-5365rnrn

Budu prohlížet i spamy, kdybych náhodou neodepisoval déle než den, dva, zkuste prosím poslat e-mail znovu. Moc díky. Jinak preferuji osobní předání a vyzkoušením, nerad bych ji zasílal poštou / zásilkovnou.

Cena: 75000,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Leica M7 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace