motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 9. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Nikon | vloženo: 22.8.2021, 17:44 | odkaz

ZAPŮJČÍM Nikon 5100 + 18-55 upravený na IR FOTOGRAFII

Zapůjčím Nikon 5100 upravený na IR fotografii. Profesionální úprava přímo na čipu. Ve výsledku lze fotografovat z ruky bez použití jakéhokoliv filtru s jakýmkoliv Vámi zvoleným objektivem. Případně půjčím s Nikkorem 18-55 pokud nejste Nikonista a nemáte vhodný vlastní objektiv. Rozdíl mezi ostřením ve viditelném spektru a IR spektru řeší zaostřování přes živý náhled, které ukazuje reálné fotografie již v IR podání. Na kratších ohniscích však není rozdíl velký a dá se fotit i přímo přes optický hledáček bez obtíží. Expoziční časy jsou díky úpravě přímo na čipu zkráceny na ekvivalent fotografování ve viditelném spektru. Tedy vhodné i na fotografování zvěře, portrétů či jednoduše pohodlněji bez stativu.

Vhodné pro ty, co si chtějí IR fotografii vyzkoušet ze zvědavosti, využít na nějaký konkrétní jednorázový projekt nebo jen vyzkoušet tento způsob implementace IR před konverzí vlastní zrcadlovky.

Cena půjčovného za 24 hod - 250 Kč.
Cena na víkend (předání v pátek-neděli/pondělí) - 500 Kč.
Vratná kauce 2500 Kč podložená smluvně. Fotoaparát je v perfektním stavu. K předání osobně v Praze. Po domluvě možno i operativně jinde.

Cena: 250,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

ZAPŮJČÍM Nikon 5100 + 18-55 upravený na IR FOTOGRAFII 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace