motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 2. 7. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Objektivy - zoom | Panasonic | vloženo: 13.7.2021, 10:56 | odkaz

Olympus M.Zuiko Pro 7-14mm f2.8 Pro - Top stav

Prodám objektiv v hezkém stavu. Optika jako nová - TOP stav. Na těle je pár povrchový škrábanců od běžného používání. Škrábance jsou převážně na spodní straně od používání s Peak Design capture.
Zoom I ostření jde plynule jako na novém kusu.
K objektivu jsou obě krytky (přední krytka nese známky používaní), pytlík a návod se záručním listem. Objektiv byl zakoupen v Megapixelu v červnu 2019.
Preferuji osobní předání v Úpici nebo v Trutnově. Po dohodě je možné i zaslat popřípadě se domluvit na předání v Praze, Hradci Králové, Pardubicích, Brně nebo Plzni. V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat. Rozumné dohodě o ceně se nebráním.

Cena: 18499,-

Olympus M.Zuiko Pro 7-14mm f2.8 Pro - Top stav 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace