motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 2. 7. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální kompakty s výměnnými objektivy | Leica | vloženo: 3.7.2021, 14:10 | odkaz

LEICA MONOCHROM M10

PRODANO. Prodám dálkoměr Leica M10 ve verzi černobílé fotografie Monochrom. Uznávám, že okruh fotografu fotící černobíle je omezen, proto volím cenu 100 000 Kč. Fotoaparát kupován v MEGAPIXEL.cz. Záruka ještě 16 měsíců. Doklad o koupi předám. Stav ani škrábnutí, na skle folie. Krabice jako v obchodě. Přidám origo kožený obal, druhou baterku a rychlou SD kartu. Případně přidám tašku VANGUARD. Cena pevná, už ji nesnížím, včetně příslušenství. Pokud bude seriozní zájemce přidám za cenu 100 000 Kč ve stavu nového kusu (sbírkový stav) objektiv Leica NOCTILUX 50 1.0 verze II. Preferuji zájemce o koupi celého setu, objektiv samostatně neprodám, jen v setu.

Cena: 100000,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace