motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 9. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Objektivy - zoom | Canon | vloženo: 11.7.2021, 18:12 | odkaz

Tamron 17-50 2.8 XR DiII pro Canon

Nabízím objektiv Tamron 17-50 2.8 XR DiII (verze bez stabilizace) pro Canon. Objektiv je vybíraný kus (zakoupen 2011 ve Fotoškoda, jsem první majitel), bez nehod a poškození (žádné škrábance na skle ani na těle objektivu). V objektivu je pár smítek prachu - bez vlivu na funkci (tento typ konstrukce objektivu zkrátka nějaký prach občas nasaje, ale není to nic dramatického). Objektiv je plně funkční a určitě ještě velmi dobře poslouží (u mě už 2 roky leží v krabici). Porovnával jsem ho s objektivem EF-S Canon 17-55 2.8 IS USM (oboje na Canon EOS 7D) a co se kvality fotografií týče, neviděl jsem mezi oběma objektivy výraznější rozdíly.
V ceně je kompletní balení - objektiv, krytky, sluneční clona, krabice a návody. Osobní předání s vyzkoušením je možné v Roudnici nad Labem nebo na Mělníku, případně zašlu po předchozí platbě na Vaši adresu.

Cena: 4500,- 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace