motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 2. 7. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Brašny, pouzdra |  ostatní | vloženo: 11.7.2021, 10:38 | odkaz

Fotobatoh Lowepro CompuDaypack

Prodám 3 kusy Lowepro CompuDaypack – nejskvělejší fotobatoh všech dob na každodenní nošení. Vejde se tam bez problémů velký notebook, DSLR, 2 – 3 objektivy, blesk a nějaké drobnosti plus osobní věci. Je pohodlný, polstrovaný a uložené věci jsou dobře dostupné. Během let jsem jich vystřídal několik, a protože je mi líto vyhodit staré kusy, prodávám je za zajímavou cenu 190 Kč za kus. Jsou téměř 100% funkční, u některých lehce zlobí horní přední zip, u jednoho je zip vyměněný, ten je v pořádku ale je vidět že není originál. Co se týče estetické stránky: na horní části černá barva vybledlá sluncem a obecně lehké zašpinění – nic hrozného, pračka snad pomůže. Vzhledem k ceně pouze osobní odběr v Praze.

Cena: 190,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací

Fotobatoh Lowepro CompuDaypack 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace