motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 8. 9. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální kompakty | Nikon | vloženo: 11.7.2021, 22:57 | odkaz

Nikon Coolpix S3600

Zdravím všechny!:) Nabízím svůj kompaktní fotoaparát Nikon Coolpix S3600. Pořizoval jsem ho jako záložní “kameru” ke streamování, nicméně jsem pro něj nenašel využití a přijde mi zbytečné aby mi tu ležel když někomu určitě poslouží. Na fotoaparát můžete jak fotit (20,1mpx snímač) tak i nahrávat videa v 720p HD kvalitě. Fotoaparát jsem pořizoval za 2399-, a jelikož jsem ho jen vyzkoušel a dal ho zpět do pouzdra je jako nový. K fotoaparátu nabízím pouzdro a samozřejmě nabíječku jejíž USB slouží i jako kabel na přesun fotek. Osobní předání: Děčín, Ústí nad Labem. (Fotka nejde vložit z důvodu vysokého rozlišení, takže po kontaktu rád odešlu do mailu.

Cena: 1500,-

Preferovaná lokalita: Ústecký kraj

Link: klikněte zde pro více informací 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace