motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 2. 7. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Středo- a velkoformáty |  ostatní | vloženo: 15.7.2021, 00:42 | odkaz

Magnola s deseti kazetami

Prodám Magnolu, deset kazet s vložkou 13x18 (můžu přidat i několik vložek 9x12 a 10x15), originální destička pro Belar s vyrobenou redukcí na závěrku Copal #1/Compur #1, objektiv Rodenstock Rodagon 5.6/180 v závěrce Copal Press #1. K tomu dvě podomácku vyrobené objektivové destičky s otvorem pro závěrku Copal #1 a Copal #0. Nově udělaná matnice, hrubší, takže trochu "tmavší", ale zase rovnoměrnější osvit a líp se zaostřuje. Závady a nedostatky: objektiv po okrajích duhově roztmelen (dva roky jsem s tím fotil nijak mi to nepřekáželo), destičky jsou bastl domácí - jedna má malinko vůli a nejsou natřené. Chybí vodováha na podlážce, přidělal jsem tam sáňky na blesk na zasouvací vodováhu.
Foto na vyžádání.

Cena: 13000,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace